MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11029157
nr 1102 9157
Matsalsgrupp
Gustaviansk stil, 7 delar, + 1 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
tisdag 18 april 2017
kl 06:57:08
Den Gustavianska stilen